ВІТАЄМО НАШИХ БІБЛІОТЕКАРІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

30 вересня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотеки завжди були осередком освіченості й духовності, а їх працівники – носіями безцінних знань та мудрості. І сьогодні, незважаючи на розвиток новітніх технологій, бібліотеки займають важливе місце в навчанні і в житті кожної людини.

У цей святковий день в Інституті вітали бібліотекарів з професійним святом. Від особового складу поздоровив шановних бібліотекарів перший заступник начальника Інституту полковник Олександр ВАСИЛЬЄВ та нагородив грамотами і подяками за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, професіоналізм і наполегливість.

Шановні наші бібліотекарі!

Ваша професія надзвичайно важлива для навчально-наукової діяльності Інституту. Ви відіграєте вагому роль у справі підвищення якості навчання здобувачів освіти в Інституті, виступаєте провідником у безмежних потоках інформації, сприяєте інтелектуальному та духовному збагаченню особового складу. Дякуємо за вашу самовіддану працю, мудрість і терпіння!

Особовий склад Інституту щиро вітає вас із професійним святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, добра і миру. Творчої наснаги і успіхів вам у благородній просвітницькій справі!