ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ!

Цими днями в Міністерстві юстиції зареєстровано наказ Адміністрації Держспецзв’язку «Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 4 серпня 2016 року №475» щодо встановлення золотої медалі закладу освіти Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Найкращі викладачі, серед яких доктори і кандидати наук, передові методики навчання, потужна матеріально-технічна база нашого Інституту, участь Інституту в командних навчаннях на базі Кіберцентру UA30 Держспецзв’язку, в проходженні курсів англійської мови за стандартами НАТО, в співпраці з Академією Cisco, а також у міжнародних кіберхакатонах та олімпіадах надає можливість нашим курсантам відмінно навчатися, розвиватися як майбутнім спеціалістам, брати активну участь у науковій діяльності, представляти свої наукові роботи на загальноуніверситетських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, і, як підсумок, по закінченні Інституту здобути золоту медаль. Золотою медаллю відзначаються найуспішніші випускники нашого закладу.
На сьогодні золотою медаллю нагороджено трьох наших випускників, і всі вони обрали Інститут для подальшого проходження військової служби та професійного становлення.

Старший лейтенант Іван ГОРНІЙЧУК – золотий медаліст 2018 року випуску, навчався за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки. Під час навчання здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з кібербезпеки, у складі команди Інституту став переможцем національних змагань фахівців з програмування “UKRAINIAN DEFENCE HACKATHON 2018”, а також є співавтором декількох комп’ютерних програм. Наукову діяльність продовжує на посаді аспіранта науково-організаційного відділу Науково-дослідного центру Інституту.

Старший лейтенант Роман СБОЄВ свою золоту медаль отримав у 2019 році, навчався за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка. Під час навчання був командиром відділення, кращим сержантом Інституту, взірцем військової дисципліни для своїх однокурсників. Неодноразово брав участь у всеукраїнських конкурсах наукових робіт та брав активну участь у громадському житті Інституту. Наразі успішно виконує службові обов’язки на посаді начальника лабораторії Спеціальної кафедри №3.

Лейтенант Ольга ШЕВЧУК, золота медалістка 2020 року випуску, навчалася за спеціальністю 125 Кібербезпека. Під час навчання брала участь у загальноуніверситетських олімпіадах, де неодноразово виходила переможцем, а також була призером на всеукраїнських олімпіадах і конкурсах наукових робіт зі спеціальності, відмінно захистила магістерську дисертацію та передає свої знання курсантам на посаді викладача-стажиста Спеціальної кафедри №5.

Пишаємося нашими випускниками! Вони є прикладом завзятості у навчанні, відданості обраній справі та взірцем для наслідування! Бажаємо курсантам та студентам Інституту успіхів у навчанні та науковій діяльності! А найвищою нагородою за успішне навчання нехай стане не лише золота медаль, а й особисті досягнення в житті!