ПЕРВИННА СПЕЦІАЛЬНА (ВІЙСЬКОВА) ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ

Вчорашні студенти та першокурсники Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» сьогодні починають військову службу.

Другий курс для тепер вже курсантів розпочався з практичних занять з первинної спеціальної (військової) підготовки, яка є обов’язковою складовою проходження військової служби та проходиться безпосередньо перед складанням Військової присяги.

Заняття проводяться в польових умовах на базі 10 Територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку, де курсанти, відповідно до тематичних розділів, набувають теоретичних та практичних навичок із загальної тактики,  військової топографії,  радіаційного, хімічного, біологічного захисту, вогневої підготовки, основ тактичної медицини, а також здійснюють практичні стрільби зі штатної зброї, вивчають військові статути та основи військового законодавства України. Окрема увага приділяється фізичному вихованню.

Практичні заняття спрямовані на формування у майбутніх офіцерів високих професійних, морально-психологічних та лідерських якостей для подальшого виконання військового обов’язку за призначенням.

Це надзвичайно цікавий та незабутній досвід для кожного курсанта.