В ІНСТИТУТІ ВІДБУВСЯ
20-Й УРОЧИСТИЙ ВИПУСК ОФІЦЕРІВ

10 липня 2021 року в Інституті відбулись урочистості з нагоди 20-го випуску молодих офіцерів. Захід відвідали заступник Голови Держспецзв’язку полковник Олександр ПОТІЙ, проректор з навчальної роботи Університету Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО, митрофорний протоієрей, настоятель храму Святого Іоанна Хрестителя Православної Церкви України Павло СТАРОДУБ та інші поважні гості.

Дипломи бакалавра та свої перші офіцерські погони отримали 60 випускників. Всі вони з честю і гідністю виконуватимуть свій військовий та професійний обов’язок в Держспецзв’язку, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Управлінні державної охорони України.

Олександр ПОТІЙ передав вітання від Голови Служби Юрія ЩИГОЛЯ, побажавши випускникам Інституту бути взірцем офіцерської честі і гідності, надійними захисниками кіберпростору держави, вірними і відданими Українському народові. «Випускники цього вишу високо цінуються у професійних колах. Тут не буває випадкових людей, тож ваша свідомість і громадянська позиція заслуговують великої поваги», – звернувся Олександр ПОТІЙ до випускників.

Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО передав привітання від ректора Університету, академіка НАН України Михайла ЗГУРОВСЬКОГО і всього колективу Університету та побажав молодим офіцерам успіхів на життєвому і професійному шляху, наполегливості у досягненні визначеної мети, а також не забувати і завжди пишатися своєю Альма-матер.

Начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ привітав особовий склад Інституту зі святом, побажав випускникам бути вірними обраній справі та Військовій присязі.

Від імені випускників молодший лейтенант Максим ГОНЧАРОВ привітав однокурсників з успішним завершенням навчання та подякував керівництву Інституту, науково-педагогічним працівникам і командирам за знання, розуміння і підтримку.

Молодих офіцерів благословив представник духовенства – митрофорний протоієрей, настоятель храму Святого Іоанна Хрестителя Православної Церкви України Павло СТАРОДУБ. Він побажав випускникам Божого благословення, духовних і тілесних сил та миру.

Хвилюючим моментом свята стало прощання випускників зі службовим прапором Інституту, що символізує початок їхньої служби у статусі офіцерів.

Хай щастить вам, наші дорогі випускники!