ГЕРОЇ ЛИПНЕВОГО ВИЗВОЛЕННЯ

Курсанти Інституту долучились до заходів, які організував Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Цими днями влітку 2014 року за населені пункти Донбасу точилися запеклі бої. Про бої за Слов’янськ, Краматорськ, Рубіжне у липні 2014-го та про українських воїнів – учасників цих боїв розповів Олександр ОЧЕРЕТЯНИЙ, завідувач сектору з питань національно-патріотичного виховання відділу науково-просвітницької роботи і презентував артефакти тих подій з колекції Музею.

Сім років триває боротьба нашого народу на сході України. Мужність, героїзм, самовідданість українських воїнів у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України є зразком відданості народу та державі. Але також дуже важливою на війні є місія священнослужителів, які для українських воїнів стали Друзями, Побратимами, Порадниками та Психологами. На українському Сході вони пліч-о-пліч із воїнами захищають Батьківщину та гідно виконують душпастирську місію.

Із виставкою «Капелани» , що розповідає про священнослужителів різних віросповідань, ознайомила особовий склад Інституту завідувач відділу Музею Ірина КОЦАБ’ЮК. Учасники заходу побачили унікальні речі з музейної колекції, що були невід’ємною частиною служіння в умовах війни.

Щиро дякуємо за важливі виховні заходи!