КУРСАНТИ ІНСТИТУТУ
ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ
В АКАДЕМІЇ СISCO

Курсанти Інституту пройшли навчання в Академії Сisco під керівництвом доцента спеціальної кафедри № 3, к.т.н. Юрія ГОЛОВІНА (керівник Академії Сisco в Інституті) та інструкторів Академії.

Метою навчання курсантів було вдосконалення професійної компетентності адміністраторів мереж передачі даних.

Опанування навчального матеріалу дозволить курсантам проектувати, налаштовувати та забезпечувати сталу роботу мереж передачі даних малого та середнього розміру. В режимі доступу до онлайн-ресурсів Сisco курсанти мали можливість отримувати найсучасніші відомості про технології, протоколи та принципи побудови мереж передачі даних, а також удосконалювати практичні навички на реальних зразках техніки Сisco.

За результатами роботи протягом навчального року та складання екзаменів курсанти отримали сертифікати Академії Сisco. Найбільш наполегливі слухачі отримали по два сертифікати – за закінчення двох розділів курсу CCNA Switching&Routing, та продовжують засвоєння третього (завершального) розділу.