В ІНСТИТУТІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЯ СЛУЖБОВОГО ПРАПОРА ІНСТИТУТУ

Напередодні Дня Конституції України Перший заступник голови Держспецзв’язку Дмитро МАКОВСЬКИЙ, заступник Голови Держспецзв’язку полковник Олександр ПОТІЙ та заступник Голови Держспецзв’язку Володимир ТРИГУБ відвідали Інститут з робочим візитом, протягом якого відбулося ознайомлення з  сучасною матеріально-технічною базою Інституту, роботою спеціальних кафедр, а також обговорення особливостей підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері кібербезпеки.

Під час візиту керівники Держспецзв’язку, з офіцерами та курсантами Інституту вшанували пам’ять Героя України генерал-майора Максима ШАПОВАЛА, який навчався в Інституті, поклали квіти до меморіальної дошки, що встановлена на його честь, вшанували пам’ять загиблих за свободу та територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

Цього дня в Інституті також відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня службового прапора Інституту.

Начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ привітав особовий склад Інституту з 25-ю річницею Конституції України та з нагоди свята вручив військовослужбовцям і працівникам нагороди.

Також начальник Інституту привітав особовий склад з 13-ю річницею затвердження Службового прапора Інституту та побажав бути гідними звання військовослужбовця Держспецзв’язку,  непохитно боронити інформаційний простір нашої держави і віддано служити Українському народові.