КУРСАНТИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ СПЕЦЗВ’ЯЗКУ ТА ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ МУЗЕЙ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Відповідно до плану заходів виховної роботи курсанти Інституту відвідали Музей історії та розвитку спеціального зв’язку та Державний політехнічний музей КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В Музею історії та розвитку спеціального зв’язку Голова Ради громадської організації «Київська міська організація ветеранів урядового зв’язку» Віктор ЦУКАНОВ розповів майбутнім зв’язківцям про представлені в музеї історичні документи, фотоматеріали і зразки техніки.

Під час екскурсії до Державного політехнічного музею КПІ ім. Ігоря Сікорського курсанти оглянули експозиції з історії Університету та різних видів техніки,

зокрема техніки військового зв’язку, авіатехніки та стрілецької зброї,

а також відвідали експозицію виставки «Епоха мотоциклів», де представлена одна з найкращих в Україні колекцій мотоциклів епохи Київського мотоциклетного заводу.

Крім того, у Державному політехнічному музеї КПІ ім. Ігоря Сікорського курсанти взяли участь в наукових читаннях, присвячених75-річчю створення Державного підприємства «Антонов» та 90-річчю від дня народження його Генерального конструктора – Петра Васильовича Балабуєва, видатного вченого, інженера та конструктора,  за участю та під керівництвом якого були побудовані літаки Ан-22 «Антей», Ан-72, Ан-74, Ан-32, Ан-28, Ан-124 «Руслан» та найбільший у світі літак Ан-225 «Мрія».