ДЕНЬ ДОНОРА В ІНСТИТУТІ

Почесна справа донорства для особового складу Інституту стала вже традицією. Офіцери, працівники, курсанти та студенти неодноразово здавали кров для забезпечення потреб у донорській крові та її компонентах закладів охорони здоров’я.

Понад сотні представників Інституту цього року протягом кількох днів здали кров для Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» з метою створення запасу крові для постраждалих під час проведення операції Об’єднаних сил. Також колектив  Інституту здійснив донацію крові для потреб Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова.

У колективі Інституту багато донорів, які власним прикладом надихають долучатися до цієї благородної й почесної справи. Зокрема старший лейтенант Володимир КУБРАК, який за час проходження служби вже здав більше 10 літрів крові.

Донорство – не героїзм, а норма життя. Так вважає кожен представник Інституту. І ті, хто сьогодні вкотре здали кров, подарували надію на одужання і порятунок життя.