НАЙСИЛЬНІШИЙ ХВАТ В УКРАЇНІ – У НАШОМУ ІНСТИТУТІ

Аспірант Інституту лейтенант Сергій ГОНЕНКО пройшов процедуру міжнародної сертифікації в силі хвату. Це перша офіційна успішна сертифікація в Україні. Шлях до цього досягнення зайняв у Сергія близько двох з половиною років направлених тренувань та чималої бази з армреслінгу.

Перехід на цей рівень дає відмінну базу для виступів на змаганнях з армреслінгу та інших видах спорту, пов’язаних з силою передпліччя.

Сила хвату є невід’ємною  складовою у будь-якому виді спорту. Всього у світі близько 150 людей, які пройшли сертифікацію за новими правилами (необхідно повністю закрити кистьовий еспандер Captains of Crush 3 навантаженням 127 кг).

Вітаємо Сергія зі значним спортивним досягненням та бажаємо нових звершень і перемог!