КУРСАНТИ ІНСТИТУТУ ОДЕРЖАЛИ СЕРТИФІКАТИ З ВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ ЗА СТАНДАРТОМ НАТО STANAG 6001

Курсанти-магістри Інституту успішно пройшли тестування на визначення рівня володіння англійською мовою за стандартом НАТО STANAG 6001. За підсумками тестування вони одержать сертифікати, що визнаються в країнах-членах НАТО та країнах-партнерах НАТО.

Тестування відбулося у науковому центрі мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

STANAG 6001 – одна з угод міжнародного договору STANAG (Standartization Agreement, Стандарт НАТО), що діє в країнах НАТО та країнах-партнерах НАТО, і стосується стандартів володіння іноземною мовою серед військовослужбовців для досягнення взаємосумісності при виконанні професійних обов’язків.

Вдячні викладачам кафедри англійської мови технічного спрямування № 2 факультету лінгвістики Університету (завідуюча кафедрою, к.пед.н., доцент Юліана ЛАВРИШ) за високий рівень підготовки наших курсантів, що дозволяє їм гідно представляти Інститут на міжнародній арені!