СТУДЕНТ ІНСТИТУТУ ЗАХАР ПАВЛЕНКО ВИБОРОВ ІІ МІСЦЕ В ОЛІМПІАДІ З ТРИВИМІРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ В AUTOCAD

В КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулась Відкрита університетська студентська олімпіада з «Нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ».

За підсумками змагань ІІ місце у номінації «Тривимірне моделювання в системі AutoCAD» виборов студент Інституту Захар ПАВЛЕНКО, який навчається за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка. Під час змагань він впевнено вирішував завдання, виявив відмінну підготовку та глибокі знання за темою олімпіади.

Щиро вітаємо Захара з перемогою та бажаємо подальших досягнень і нових перемог! Дякуємо старшому викладачу кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Фізико-математичного факультету Університету Ірині СЕЛІНІЙ за відмінну підготовку призера олімпіади!