ТЕАТР «БЕРЕГИНЯ» – ДІАМАНТ УКРАЇНСЬКОГО ФОЛЬКЛОРУ

Для особового складу Інституту стало вже доброю традицією відвідувати Київський академічний театр Українського фольклору “Берегиня”.

Театр «Берегиня» – це висока професійна майстерність акторів, самобутні, ексклюзивні костюми,  автентичні реквізити, і це створює атмосферу неповторної творчої індивідуальності. Збереження, примноження і розвиток національної культури – головні ознаки діяльності Театру.

Командування та особовий склад Інституту щиро вдячні колективу Театру за відданість справі, прекрасні вистави, незабутні враження і співпрацю у справі національно-патріотичного виховання молоді та в культурно-просвітницькій роботі. Бажаємо здоров’я, натхнення, втілення найсміливіших творчих задумів, нових яскравих постановок, благополуччя, любові та відданості глядачів!