УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ДЕРЖСПЕЦЗВ’ЯЗКУ

Сьогодні в Україні вперше відзначається День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

З професійним святом особовий склад та ветеранів Служби привітав Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ і Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло ФЕДОРОВ.

З нагоди свята представники Інституту взяли участь в урочистостях, що відбулися в Адміністрації Держспецзв’язку.

Голова Служби Юрій ЩИГОЛЬ підкреслив ключову роль Інституту в підготовці фахівців для забезпечення інформаційної та кібербезпеки держави, функціонування об’єктів критичної інформаційної інфраструктури та урядового зв’язку, а також нагородив військовослужбовців, працівників і курсантів Інституту відомчими заохочувальними відзнаками.

За зразкове виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у забезпеченні діяльності Держспецзв’язку, професіоналізм і старанність нагороди одержали військовослужбовці Інституту.

Кращі викладачі Інституту – Юрій ГОЛОВІН, доцент спеціальної кафедри № 3, Василь КУЛІК, доцент спеціальної кафедри № 5 і Сергій СКОРОПАД, старший викладач спеціальної кафедри № 2 були нагороджені за успіхи у професійній діяльності, відмінну підготовку курсантів і досягнення ними високих результатів у міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Нагородами також відзначені магістри – випускники Інституту та курсанти – відмінники навчання, переможці всеукраїнських конкурсів наукових робіт.

Поздоровив колектив Інституту з Днем Держспецзв’язку ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ,  він підкреслив високий професіоналізм фахівців Інституту та побажав подальших успіхів у підготовці захисників кіберпростору України.

Начальник Інституту Олександр ПУЧКОВ привітав особовий склад з професійним святом, вручив грамоти і подяки, відзначивши внесок фахівців у підготовку висококваліфікованих кадрів.

«Сьогодні особливо важливого значення набуває діяльність Держспецзв’язку для забезпечення інформаційного простору, національної безпеки та захисту державного суверенітету України. Тому величезна відповідальність покладена на колектив нашого Інституту за підготовку висококваліфікованих фахівців із захисту кіберпростору держави. Дякую кожному з вас за професіоналізм і відданість справі!», – зазначив  Олександр ПУЧКОВ.

Також цього святкового дня Голова Держспецзв’язку Юрій ЩИГОЛЬ вручив молодшому науковому співробітнику Інституту Андрію МАРЧЕНКУ диплом кандидата технічних наук за спеціальністю 01.05.02 – Математичне моделювання та обчислювальні методи (рішення Атестаційної колегії від 09 лютого 2021 року). Вітаємо з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших успіхів і нових звершень!