ПРИВІТАННЯ НАУКОВЦІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Щорічно, у третю суботу травня, в Україні відзначається професійне свято наукової громадськості – День науки.

Напередодні свята науковий колектив Інституту з Днем науки  привітали керівництво Держспецзв’язку, Університету та Інституту.

За сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у підготовці висококваліфікованих офіцерських кадрів, наукові та науково-педагогічні працівники Інституту отримали вітання з Днем науки та нагороди від Голови Держспецзв’язку Юрія ЩИГОЛЯ.

Слова вітання науковцям зі святом та побажання творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень на науковій ниві висловив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ.

Начальник Інституту Олександр ПУЧКОВ привітав наукових та науково-педагогічних працівників з професійним святом, відзначив їх особистий внесок у розвиток наукової діяльності Інституту, подякував за високий професіоналізм і плідну наукову діяльність.

Також, начальник Інституту нагородив науковців грамотами і подяками та побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових наукових досягнень та вагомих успіхів на благо України!