ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 76- а РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

8 травня, у День пам’яті та примирення та 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми вшановуємо ветеранів Другої світової війни і пам’ять мільйонів загиблих у роки війни.

З метою вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, вшанування пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, в Інституті відбулись урочисті та культурно-просвітницькі заходи.

Військовослужбовці та працівники Інституту взяли участь у заході КПІ ім. Ігоря Сікорського з вшанування пам’яті загиблих воїнів у Другій світовій війні. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу студентам, викладачам і співробітникам Київського політехнічного інституту, полеглим в боях Другої світової та до пам’ятника київським політехнікам – Героям, які віддали свої життя під час Революції Гідності та в боях на Сході України присутні вшанували пам’ять загиблих.

Зі словами глибокої шани та вдячності захисникам України усіх часів виступив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ.

Також колектив Інституту долучився до пам’ятних заходів, які організував Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Завідувач відділу науково-просвітницької роботи Музею Дмитро ГАЙНЕТДІНОВ розповів про основні віхи Другої світової війни, наших співвітчизників, які зробили визначний внесок у повалення нацизму та українських воїнів у лавах західних союзників. Учасники заходу ознайомились із унікальними артефактами тих подій з колекції Музею.

Дякуємо за важливий захід, за історії героїчних людей, за збереження національної пам’яті українського народу.

Низький уклін та безмежна вдячність ветеранам Другої світової війни за самовідданість, жертовність, мужність і героїзм! Вічна пам’ять загиблим.

Слава Україні!