ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

У квітні 2021 року в Національному університеті “Львівська політехніка” проведена підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Кібербезпека”.

Усього на конкурс було подано 40 студентських наукових робіт, до участі у  підсумковій конференції відібрано 14 робіт.

За підсумками конкурсної комісії курсанти Інституту вибороли призові місця та отримали дипломи переможців конкурсу:

ІІ місце – курсант Андрій ТРОХИМЕНКО, який навчається за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, із науковою роботою “Спосіб формування шаблону індикаторів компрометації для каналу дистанційного управління APT-атаки” (науковий керівник – доцент спеціальної кафедри № 5, к.т.н., доцент Ігор ЯКОВІВ);

ІІІ місце – курсант  Олександра ГУЖ, яка навчається за спеціальністю 125 Кібербезпека, із науковою роботою “Розробка моделі центру управління мережею” (науковий керівник – заступник завідувача спеціальної кафедри № 1, к.т.н. Сергій САЛЬНИК).

Також, конкурсною комісією була високо оцінена робота курсанта Олеся ЛЕВЧЕНКА на тему “Використання технології контейнеризації в системах захисту комп’ютерної мережі”, який навчається за спеціальністю 125 Кібербезпека (науковий керівник – старший викладач спеціальної кафедри № 1, к.т.н. Антон СТОРЧАК).

Під час доповіді курсанти впевнено представили отримані результати наукових досліджень, виявили компетентність та глибокі знання за обраними темами.

Наукові роботи переможців конкурсу рекомендовано до опублікування в науковому журналі Національного університету “Львівська політехніка” “Український журнал інформаційних технологій”.

Вітаємо наших конкурсантів з успішним виступом! Дякуємо науковим керівникам за гідну підготовку учасників конкурсу!