ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

29 квітня 2021 року відбулась VII Міжнародна студентська олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», організована Національним університетом «Чернігівська політехніка», Національним авіаційним університетом та ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. В олімпіаді взяли участь 13 команд з 12 закладів вищої освіти України, Казахстану, Грузії та Польщі.

Мета олімпіади – розгляд широкого спектру реальних та потенційних загроз інформаційно-психологічній безпеці держави, суспільства і окремої особи, формування критичного мислення серед студентів і курсантів.

За результатами олімпіади І місце здобула команда Інституту у складі курсантів Дениса ГРІМОВА, Антона ТИХОПЛАВА та Лотхара СТАРІКОВА, які навчаються за спеціальністю 125 Кібербезпека.

ІІІ місце посіла команда Інституту у складі курсантів Вадима РИБАЧЕНКА, Олександри ГРИНЕНКО (спеціальність 125 Кібербезпека) та Юлії ТЕРЕЩЕНКО (спеціальність 122 Комп’ютерні науки).
Усі переможні місця в індивідуальних змаганнях отримали курсанти Інституту: І місце виборола Юлія ТЕРЕЩЕНКО, ІІ місце – Вадим РИБАЧЕНКО і ІІІ місце розділили Антон ТИХОПЛАВ та Олександра ГРИНЕНКО.

Щиро вітаємо наших переможців! Дякуємо організаторам олімпіади та доценту спеціальної кафедри № 4, к.н.держ.упр., доценту Валентину ПЕТРИКУ за відмінну підготовку наших курсантів!