ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

23 квітня 2021 року в Одеській національній академії харчових технологій відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Комп’ютерна інженерія”.

Усього на конкурс було подано 37 студентських наукових робіт та до участі у фіналі конкурсною комісією відібрано 9 наукових робіт, які представляли 11 учасників із дев’яти закладів вищої освіти України.

За результатами конкурсу курсант Інституту Далія РОМАНИШИН виборола ІІ місце із науковою роботою на тему “Генератор тестів цифрових схем”. Під час доповіді вона впевнено представила результати своїх досліджень, показала високий рівень підготовки та глибокі знання за обраною тематикою, що отримало гідну оцінку конкурсної комісії.

Вітаємо Далію з перемогою! Дякуємо науковому керівнику – доценту спеціальної кафедри № 5, к.т.н., доценту Василю КУЛІКОВУ за відмінну підготовку конкурсантки!