NATO TIDE HACKATHON 2021

У квітні 2021 року команда Інституту взяла участь у TIDE Hackathon 2021. Усього в змаганнях брали участь 9 команд з 6 країн-учасниць НАТО (США, Естонія, Польща, ФРН, Турція, Великобританія) та 6 команд з України.

Тема хакатону – продемонструвати застосування нових перспективних технологій для вирішення проблем інформаційної взаємодії систем під час виконання спільних місій (Federated Mission Networking)

Команда Інституту представила сучасне технологічне рішення Unified logging system with integrated blockchain technology (Уніфікована система протоколювання з інтегрованою технологією блокчейн). Командою було розроблено архітектурний проєкт з використанням безкоштовного програмного забезпечення (що було умовою конкурсу), та розроблено діючий прототип системи, який дозволяє зберігати всі типи протоколів інформаційних систем у захищеному сховищі під час виконання як локальних, так і багатонаціональних місій, з прив’язкою до єдиної часової шкали та місця події, що є основою для подальшого аналізу дій після закінчення місії, розслідування інцидентів та оцінки ефективності. Результати роботи команди отримали позитивні відгуки від членів журі змагання.

Поздоровляємо учасників команди: Михайла ПОРЕМСЬКОГО, Івана ГОРНІЙЧУКА, Адама ЄРМАКОВА та тренера команди – доцента спеціальної кафедри № 5, к.т.н., доцента Володимира СОКОЛОВА, з гідною та успішною участю у міжнародних змаганнях і бажаємо їм подальших успіхів.

Щиро вітаємо наших колег – випускників Інституту: Назара КАЛЬЯНА, Сергія АНПІЛОГОВА та Максима РЯБЕНКО, які вибороли І місце в категорії  MEDICAL INFORMATION MANAGEMENT у складі команди ДержНДІ технологій кібербезпеки, що була визнана аудиторією переможцем TIDE Hackathon 2021!