ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

14 – 15 квітня 2021 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Інженерія програмного забезпечення”. У конкурсі брали участь представники провідних закладів вищої освіти України з науковими роботами у галузі знань  “Інформаційні технології”.

Курсант Інституту Ганна НАКОНЕЧНА зайняла І місце з науковою роботою “Система для аналізу впливу дестабілізуючих факторів на характеристики рукописного підпису при автентифікації користувача”. Під час доповіді вона впевнено представила результати своїх досліджень, показала глибокі знання за обраною тематикою, що гідно оцінено конкурсною комісією.

Вітаємо Ганну з перемогою! Дякуємо науковому керівнику – доценту спеціальної кафедри № 5, к.т.н., доценту Віктору ЄВЕЦЬКОМУ за блискучу підготовку переможниці конкурсу!