ГЕРОЇ УКРАЇНИ. УКРАЇНСЬКИЙ СХІД

14 квітня 2014 року офіційно розпочато силовий спротив України проти збройної агресії ворога. Відповідно до плану виховної роботи, до 7-ї річниці оголошення антитерористичної операції на сході України, в Інституті відбулись тематичні заходи.

Курсанти та студенти долучились до онлайн-презентації Національного музею історії України у Другій світовій війні «Герої України в боях сучасної війни». Під час зустрічі з Олександром ОЧЕРЕТЯНИМ, завідувачем сектору з питань національно-патріотичного виховання відділу науково-просвітницької роботи Музею, хлопці та дівчата почули історії українських воїнів – Героїв України, побачили експонати та музейні предмети тих подій. Дякуємо спікеру за зустріч, за музейний проєкт.

З учасником антитерористичної операції, учасником оборони Донецького аеропорту, кавалером ордена «За мужність» ІІІ ступеня Андрієм ШИШУКОМ (позивний «Сєвєр») відбулось спілкування курсантів в он-лайн режимі. Андрій розповів майбутнім воїнам про бойовий досвід у найгарячіших точках зони АТО, про оборону ДАПу, про бойових побратимів, відповів на питання курсантів, зазначив про важливість і цінність на фронті таких якостей, як мужність, надійність, вірність присязі, любов до України.

Сім років триває боротьба за територіальну цілісність нашої держави. Низький уклін захисникам України за стійкість, героїзм, відданість Батьківщині. Наша шана і пам’ять загиблим Героям.

Слава Україні! Героям Слава!