ВІДРОДЖЕННЯ
В ПОЛУМ’Ї ВІЙНИ

МУЗЕЙНА ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ. ВІДРОДЖЕННЯ В ПОЛУМ’Ї ВІЙНИ»

Цикл онлайн-презентацій, що організовує Національний музей історії України у Другій світовій війні продовжується. Сьогодні курсанти та студенти Інституту долучилися до заходу з нагоди Дня Національної гвардії України.

Завідувач сектору з питань національно-патріотичного виховання відділу науково-просвітницької роботи Музею Олександр ОЧЕРЕТЯНИЙ розповів про українських нацгвардійців, які стали на захист територіальної цілісності країни, відчайдушно протистояли агресорові, втрачаючи здоров’я й життя. Історії, що сьогодні почули майбутні захисники України, про різних людей, яких об’єднує мужність, героїзм, відданість і любов до своєї країни. Дякуємо Олександру за цікаву зустріч!

Наша шана воїнам-нацгвардійцям – вірним присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданим Українському народові. Вічна пам’ять загиблим Героям.

Слава Україні!