КПІ – серед найкращих університетів світу 2021 року

Глобальне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds опублікувало оновлений рейтинг закладів вищої освіти. Загалом було проаналізовано навчальні програми 1 452 вишів із 85 країн світу за різними спеціальностями у 2021 році.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – один із чотирьох українських ЗВО в рейтингу QS World University Rankings by Subject 2021. Серед найкращих університетів світу позиції столичної політехніки закріпила спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні системи» (501-550).

«Важливо відзначити участь у рейтингах за спеціальностями, що вирізняються високим рівнем конкуренції, а саме: з комп’ютерних наук та інформаційних систем, фізики та астрономії, а також інженерних спеціальностей в області нафти і газу», – зазначає директор аналітичного центру QS Бен Саутер.

З повним рейтингом можна ознайомитись за посиланням.