СОЦІАЛЬНА ІНІЦІАТИВА ІНСТИТУТУ

“КІБЕРГІГІЄНА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ” ТРИВАЄ

З метою обізнаності про кіберзагрози та шляхи їх запобігання, попередження небезпечних явищ у суспільстві, викладачі та курсанти Інституту, разом з Центральною бібліотекою Солом’янського району міста Києва на платформі фейсбук-сторінки Публічним бібліотекам Солом’янки провели відкритий он-лайн урок “Вступ до кібергігієни”.

Ця соціальна ініціатива проводиться Інститутом вже понад двох років і наразі  охоплено близько 180 шкіл і ліцеїв міста Києва та України, а відкриті уроки змогли відвідати понад 10000 учнів старших класів.

Дякуємо організаторам зустрічі та всім, хто долучився до обговорення питань кібергігієни.

Запрошуємо керівників та педагогів закладів освіти, школярів і їх батьків, а також усіх зацікавлених у підвищенні обізнаності дітей з цієї важливої тематики звертатись із запитами щодо організації відкритих уроків на e-mail:  VSTUP@ISZZI.KPI.UA