УСПІХИ КУРСАНТІВ В АНГЛОМОВНОМУ КОНКУРСІ

Факультетом лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського були проведені англомовні конкурси з використанням інструментів інтерактивного навчання, у яких брали участь конкурсні роботи студентів 10 факультетів та інститутів Університету.

Серед представлених конкурсних робіт, одним з найкращих визначено інтерактивний плакат С-92 групи на тему «Sustainable Development of Cultural Life in the Institute of Special Communications and Information Security, Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute», який посів ІІІ місце з врученням сертифікату курсантці С-92 групи Катерині АНДРІАНОВІЙ.

Також була відзначена доповідь з інтерактивною презентацією на тему «New Developments in ICT» з врученням сертифікату курсантці С-82 групи Олександрі ГРИНЕНКО, яка продемонструвала необхідний рівень професійного англомовного спілкування в межах тематики та здатність проводити дослідження, користуючись англомовною літературою з фаху, матеріалами з Інтернет-ресурсів.

За відгуками учасників конкурсів відзначено, що такі заходи вносять в курсантське життя зацікавленість та мотивацію у застосуванні знань з англійської мови, вміння творити та показувати свої творчі здібності, що є постійним спонуканням для змагання найкращих і демонстрації найкращого, з можливістю займати призові місця.

Дякуємо науково-педагогічним працівникам кафедри англійської мови технічного спрямування № 2 (завідуюча кафедрою, к.пед.н., доцент Юлія ЛАВРИШ) за ґрунтовні знання наших курсантів та бажаємо творчого натхнення і професійних здобутків!