ШАНОВНІ КОЛЕГИ, КУРСАНТИ ТА СТУДЕНТИ!

Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новорічні свята наповнюють нас особливим настроєм, даруючи нові надії, зміцнюючи віру у здійснення усіх найзаповітніших мрій і бажань. Це час підведення підсумків та визначення планів на майбутнє.

Рік, що минає, був сповнений важливими подіями, складними випробуваннями та викликами, які ми з гідністю подолали. Пишаюся Вами, що, незважаючи на умови сьогодення та карантинні обмеження, колектив Інституту продовжував самовіддано й ефективно працювати та здійснювати освітній процес. Дякую кожному з Вас за сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі у цей нелегкий час.

Нехай Новий 2021 рік буде вдалим, щедрим на здобутки, нові досягнення та творчі перемоги. Щиро бажаю всім здоров’я, радості, любові, достатку в домі, а нашій країні – миру, розвитку та процвітання!

Щасливих і веселих Новорічних та Різдвяних свят!

Начальник Інституту

полковник            Олександр ПУЧКОВ