КІБЕРНАВЧАННЯ
З КУРСАНТАМИ ВИПУСКНОГО КУРСУ

23.11.2020 року в Інституті, сумісно з фахівцями Державного центру кіберзахисту, на базі кіберполігону Держспецзв’язку та Навчального ситуаційного центру з кібербезпеки Інституту, розпочалися кібернавчання з курсантами випускного магістерського курсу.

Мета кібернавчань – удосконалення у курсантів практичних навичок із застосування технологій кіберзахисту та реагування на кіберінциденти у складі команди.

Під час кібернавчань, які згідно класифікації мають вид Cyber Range, будуть розігруватися наближені до реальності сценарії кібератак та відпрацьовуватися командне реагування на них. Прикладами сценаріїв, які плануються реалізувати під час кібернавчань є: помилки в роботі веб-серверу, впровадження SQL-коду, підміна сторінки веб-сайту, впровадження шкідливого програмного забезпечення та ін.