ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.  Цей день установлений Указом Президента України від 13 листопада 2014 року № 872.

В День Гідності та Свободи ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Низько вклоняємося героям Майдану і воїнам, полеглим на сході країни.

Представники Інституту долучилися до загальноуніверситетського заходу з вшанування пам’яті загиблих за свободу і єдність України.

«Київські політехніки, на жаль, також сплатили високу ціну за захист гідності та свободи своєї країни, віддавши життя 14 своїх студентів і співробітників. Вони зробили великий внесок своїми науковими розробками, своїми проєктами й продовжували здійснювати все для захисту свободи та гідності нашої держави», – наголосив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ, вшановуючи пам’ять загиблих.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу Героям Небесної Сотні і пам’ятника загиблим Київським політехнікам присутні віддали шану полеглим Героям.

Зі скорботою і біллю ми вшановуємо пам’ять наших співвітчизників, які за волю і незалежність нашої держави заплатили найвищу ціну – віддали своє життя.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ!

ВІЧНА ЇМ СЛАВА!

СЛАВА УКРАЇНІ!