ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ
ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

9 листопада 2020 року наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято встановлено Указом президента України від 6 листопада 1997 року № 1241/97.

Цього дня, починаючи із 2000 року, в прямому ефірі «Українського радіо» відбувається щорічна акція «Диктант національної єдності». Традиційно до написання диктанту долучаються відомі люди, політики, митці, військові, педагоги, студенти та школярі.

Не залишилися осторонь і студенти Інституту. Під керівництвом доцента кафедри української мови, літератури та культури факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидата філологічних наук, доцента Сергія ДЕНИСЮКА, вони також приєдналися до заходів з нагоди свята. У дистанційному режимі був проведений семінар, на якому студенти брали активну участь в обговоренні питань щодо історії свята, цікавих фактів про рідну мову.

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давне життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування” – слова видатного українського письменника Панаса Мирного. Українська мова – рідна, велична, милозвучна – об’єднує нас, українців, збагачує духовно, творить сильну, непереможну націю. Тож любімо і поважаймо нашу неповторну й самобутню українську мову – духовну скарбницю українського народу!