ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

29-30 жовтня 2020 року, на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова відбулась VI Міжнародна студентська олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів». В олімпіаді прийняли участь 12 команд з провідних закладів вищої освіти України, Казахстану, Грузії та Польщі. Змагання проходили дистанційно з використанням платформи Google Meet.

На олімпіаді наш Інститут був представлений як в командних так і в індивідуальних змаганнях. За результатами оцінювання команди Інституту  посіли І і ІІ командні місця, а також курсанти Інституту здобули І і ІІ призові місця в індивідуальних змаганнях. Науковий керівник – доцент спеціальної кафедри № 4, кандидат наук державного управління, доцент Валентин ПЕТРИК.

Щиро вітаємо переможців олімпіади, наукових керівників та організаторів! Бажаємо подальших досягнень та нових перемог!