ЗІ СВЯТОМ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ!

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка упродовж століть вважалася заступницею українських воїнів. Ці свята взаємопов’язані та мають глибокій історичний зміст.

З нагоди Дня захисника України військовослужбовці Інституту – учасники бойових дій були нагороджені Почесними грамотами Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, які їм вручив ректор Університету академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ. Також, військовослужбовці Інституту отримали грамоти і подяки від начальника Інституту полковника Олександра ПУЧКОВА.

Представники Інституту долучилися до університетського заходу з вшанування полеглих воїнів. Хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіалу загиблим Київським політехнікам присутні віддали данину пам’яті Героям.

Вшанування захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу – це наш обов’язок. Самовідданість та відвага Героїв, які відстоюють свободу і незалежність нашої держави  є прикладом справжнього патріотизму та відданості своєму народові.

Слава Україні! Героям Слава!