ВІТАЄМО
З ДНЕМ
ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Напередодні професійного свята працівників освіти в Інституті привітали викладачів.

Голова Держспецзв’язку Юрій ЩИГОЛЬ у своєму вітанні відзначив високий професіоналізм фахівців Інституту, відданість справі навчання і виховання молоді та побажав нових фахових звершень і творчих здобутків на благо України.

Ректор Університету академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ поздоровив колектив Інституту з прийдешнім святом, подякував за самовіддану і нелегку працю, побажав усім благополуччя і наснаги та зазначив, що КПІ ім. Ігоря Сікорського входить у список кращих університетів Європи та світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics, лідер серед технічних закладів вищої освіти України, що є також заслугою і колективу нашого Інституту!

Начальник Інституту Олександр ПУЧКОВ щиро подякував науково-педагогічним працівникам Інституту та Університету за сумлінне і бездоганне виконання своїх обов’язків, невичерпний творчий ентузіазм, відданість професії та нагородив грамотами. Також, начальник Інституту Олександр ПУЧКОВ передав привітання особовому складу від колективів дружніх нашому Інституту – Національної академії Служби безпеки України (за підписом ректора Академії генерал-майора Сергія КУДІНОВА) та Національного університету оборони України імені Івана ЧЕРНЯХОВСЬКОГО (за підписом начальника Університету генерал-лейтенанта Анатолія СИРОТЕНКА).

Шановні освітяни! Ваша професія – одна з найважливих і найскладніших водночас, адже саме Ви закладаєте у молодь ті знання, цінності та світоглядні орієнтири, які визначатимуть майбутнє держави. Ви вносите вагомий вклад у розвиток України, формуючи нове покоління захисників її інформаційного простору, свободи та територіальної цілісності.

Глибока шана і подяка Вам за невтомну творчу працю та відповідальне ставлення до свого покликання. Міцного Вам здоров’я, благополуччя та миру! Нехай на Вашому благородному професійному шляху Вас завжди супроводжують успіхи і творчі перемоги.

Зі святом!