ШАНОВНІ НАШІ БІБЛІОТЕКАРІ!

Особовий склад Інституту щиро вітає Вас із професійним святом!

Ваша професія надзвичайно важлива, адже здійснюючи свою просвітницьку місію, Ви відіграєте вагому роль у розвитку освіти і науки нашого Інституту. Ви виступаєте провідником і орієнтиром у безмежних потоках необхідної інформації, сприяєте підвищенню якості навчання здобувачів освіти в Інституті, інтелектуальному, естетичному і духовному збагаченню особового складу. Цінуємо Вашу невтомну самовіддану працю, високий професіоналізм, досвід і щире бажання зберегти та передати знання, культуру і пам’ять багатьох поколінь.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпного натхнення, радості, миру, родинного затишку, добра і щастя! Успіхів Вам у Вашій благородній просвітницькій діяльності, творчої наснаги та плідних здобутків на благо України!

Зі святом!