ІНСТИТУТ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО МІСЯЧНИКА КІБЕРБЕЗПЕКИ

ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно долучається до щорічної європейської ініціативи проведення в жовтні Місяцю кібербезпеки, який організовують Торгово-Промислова Палата України спільно з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, за підтримки Ради національної безпеки і оборони України.

В межах цієї ініціативи, Інститутом було заплановано та проведено в закладах освіти України відкриті уроки на тему “Вступ до кібергігієни”. Станом на сьогодні, вже охоплено близько 120 шкіл та ліцеїв, а відкриті уроки змогли відвідати понад 7000 учнів старших класів.

Ми не плануємо зупинятись! Тому, в умовах карантину, наші фахівці переходять до онлайн формату проведення занять, а рік тому все виглядало так: