В ІНСТИТУТІ ЗАВЕРШЕНО КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
ФАХІВЦІВ З ТЗІ

У вересні 2020 року в Інституті проводились заняття на курсах підвищення кваліфікації фахівців за програмою “Організація та забезпечення технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-телекомунікаційних системах”.

Метою цих занять було вдосконалення професійної підготовки з питань впровадження, обслуговування, дослідження систем і засобів технічного захисту інформації, надання послуг у галузі технічного захисту інформації, а також формування у слухачів нових професійних компетентностей щодо ефективного виконання завдань, необхідних для провадження професійної діяльності.

Бажаємо випускникам курсів успішного застосування набутих знань та навичок з технічного захисту інформації у своїй професійній діяльності!