УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ СКЛАДАННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРИСЯГИ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ КУРСАНТАМИ ІНСТИТУТУ

В Інституті відбувся урочистий ритуал складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами 2-го курсу. Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України прийняла до своїх лав 123 військовослужбовця.

Військова присяга – це завжди знаменна подія в Інституті, а особливо в житті кожного військовослужбовця. Присягнувши на вірність Українському народові юнаки та дівчата беруть на себе почесну відповідальність за майбутнє Батьківщини.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за свободу та територіальну цілісність України.

Начальник Інституту Олександр ПУЧКОВ від імені Голови Держспецзв’язку Юрія ЩИГОЛЯ привітав особовий склад Інституту із цією визначною подією в їх житті та побажав бути гідними нащадками героїчних захисників України, надійно обороняти інформаційний простір нашої держави.

Вітаємо майбутніх офіцерів із складанням Військової присяги та бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, миру та злагоди на рідній землі!