23–24 червня 2020 року в Інституті проведено науково-практичну конференцію курсантів (студентів), аспірантів, докторантів та молодих учених “Актуальні питання застосування спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем”, яка відбулась заочно в онлайн-режимі.

У своєму вітальному слові начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ привітав учасників конференції та зазначив, що важливим напрямом університетської науки є зміцнення обороноздатності держави, саме на це й спрямовано наукову діяльність нашого Інституту. Для молодих науковців проблеми безпеки й інформаційного захисту України також повинні стати ключовими й пріоритетними, і вони вже мають що продемонструвати й запропонувати для захисту Вітчизни.

Під час конференції було організовано роботу п’яти секцій. На секціях обговорювались проблеми спеціального зв’язку та захисту інформації, актуальні проблеми управління інформаційною безпекою, проблеми сучасних телекомунікацій та пропозиції щодо шляхів їх розв’язання, перспективні напрями розвитку технічної експлуатації систем і засобів спеціального зв’язку та гуманітарні аспекти інформаційної безпеки, актуальні питання забезпечення кібербезпеки.

За результатами конференції узагальнено висновки, рекомендації та пропозиції учасників, які в подальшому будуть використані в наукових розробках, а також у практичній діяльності Інституту.