З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Шановні лікарі та медичні сестри амбулаторії Інституту!  Від усього колективу Інституту прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Професія медика – найгуманніша у світі, і сьогодні, у цей нелегкий час, своєю невтомною працею Ви демонструєте нам приклади самовідданості, витримки, компетентності та милосердя.

Дякуємо Вам за щоденну роботу, високий професіоналізм, відповідальність та постійну готовність прийти на допомогу.  Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і благополуччя. Здійснення мрій, миру, оптимізму та впевненості у власних силах! Нехай праця приносить тільки задоволення, а кожен день Вашого життя наповнюється людською радістю, щастям і любов’ю!

Наша шана Вам і вдячність! Зі святом!