СОЦІАЛЬНА ІНІЦІАТИВА ІНСТИТУТУ
“КІБЕРГІГІЄНА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ”
ТРИВАЄ

Інститут, з жовтня 2019 року, проводить в закладах загальної середньої освіти України відкриті уроки на тему “Вступ до кібергігієни”. Наразі охоплено більше 120 шкіл та ліцеїв міста Києва та Київської області, понад 6000 учнів.

У січні 2020 року військовослужбовці Інституту побували у 6 закладах загальної середньої освіти, в тому числі в Ірпінському навчально-виховному об’єднанні “Освіта”, Ірпінському ліцеї № 3 та Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 Ірпінської міської ради Київської області.

Учням було висвітлено питання кібергігієни, кіберзагроз та шляхів їх запобігання. У ході зустрічі були окреслені та охарактеризовані небезпеки в кіберпросторі, зазначені правила поведінки в мережі Internet, а також надані рекомендації щодо поведінки в соціальних мережах, сприйняття інформації у друкованих медіа та телебаченні.