УРОЧИСТИЙ ВИПУСК ОФІЦЕРІВ ІНСТИТУТУ

14 грудня 2019 року на Площі знань КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись урочистості з нагоди 17-го випуску офіцерів Інституту.

У заході взяли участь керівництво Держспецзв’язку, Університету, науково-педагогічні працівники,  військовослужбовці і працівники Інституту, батьки та рідні випускників, інші поважні гості.

Хвилиною мовчання особовий склад Інституту та всі присутні на заході вшанували пам’ять загиблих за свободу та територіальну цілісність України.

Цього року дипломи та свої перші офіцерські погони отримали 57 військовослужбовців. Серед випускників — 8 молодих лейтенантів здобули дипломи з відзнакою, 1 з них – золоту  медаль.

Наші  випускники з честю та гідністю будуть виконувати свій військовий та професійний обов’язок в Держспецзв’язку, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки.

Начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ привітав особовий склад Інституту зі святом, побажав випускникам сумлінно і бездоганно виконувати службові обов’язки та бути гідними продовжувачами військових традицій і звитяг Українського народу. Також, він відзначив випускників – відмінників навчання та активних учасників громадського життя Інституту, вручивши їм повідомлення батькам про зразкове виконання військового обов’язку.

Голова Держспецзв’язку полковник Валентин ПЕТРОВ поздоровив молодих лейтенантів із цією визначною подією в їхньому житті та висловив побажання випускникам Інституту гідно та віддано служити Батьківщині, бути взірцем офіцерської честі і відповідальності та надійними захисниками кіберпростору нашої держави!

З вітальними словами виступив ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ, який зазначив про важливість фахової підготовки та професіоналізму захисників нашої країни, привітав офіцерів-випускників та побажав їм успішної та сумлінної служби.

У своїй промові Віце-президент Асоціації випускників КПІ Євген БУЛЬДА побажав майбутнім воїнам успішного застосування набутих знань, наполегливості і наснаги у виконанні службових обов’язків!

Від імені батьків випускників зі словами вітання виступила Ада ЛЕВШУН, мати випускника Назара ЛЕВШУНА,

слова подяки висловив випускник лейтенант Роман СБОЄВ.

Хвилюючим моментом свята стало прощання випускників зі службовим прапором Інституту.

Благословив випускників на віддане служіння Українському народові митрофорний протоієрей, настоятель храму Святого Іоанна Хрестителя Православної Церкви України Павло СТАРОДУБ.

Закінчились заходи проходженням урочистим маршем особового  складу Інституту під музичне супроводження Військового оркестру  Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який забезпечував урочистості та створював  святкову атмосферу випуску.

Хай щастить Вам, дорогі наші випускники – захисники України, а мир і злагода запанують у нашій державі!