ВІЗИТ КЕРІВНИЦТВА РНБО УКРАЇНИ, ДЕРЖСПЕЦЗВ’ЯЗКУ ТА УНІВЕРСИТЕТУ В ІНСТИТУТ

Сьогодні, 29 листопада, Інститут відвідали Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій ДАНІЛОВ, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій ДЕМЕДЮК, Голова Держспецзв’язку полковник Валентин ПЕТРОВ, ректор Університету академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ з метою ознайомлення з основними напрямами роботи Інституту, процесами модернізації підготовки військових фахівців, а також досягненнями курсантів та випускників Інституту.

Начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ у своїй доповіді висвітлив особливості підготовки фахівців в Інституті, наукові здобутки курсантів, зазначив про проведення культурно-освітніх заходів з особовим складом, зокрема, про запровадження соціальної ініціативи Інституту «Кібергігієна в школах України».

У ході візиту, високоповажні гості ознайомились з матеріально-технічною базою Інституту та з цікавістю заслухали доповіді завідувачів і науково-педагогічних працівників випускових кафедр Інституту щодо основних напрямів роботи спеціальних кафедр. Під час зустрічі було висвітлено роботу навчального ситуаційного центру з кібербезпеки, його основні напрями та практичне застосування в освітньому процесі. Надано інформацію щодо локальної мережевої академії CISCO, в рамках якої курсанти мають можливість здобувати основні знання, навички та вміння з організації та експлуатації мережевого обладнання. Особливу увагу присутніх викликала інформація щодо наукових та освітніх здобутків Інституту щодо підготовки фахівців у сфері криптографічного та технічного захисту інформації, кібербезпеки та безпеки спеціального зв’язку.

Особливу увагу приділено багаторічному досвіду підготовки кадрів в інтересах Комітету національної безпеки Республіки Казахстан, а також підкреслено важливість подальшого розвитку співпраці з Фондом цивільних досліджень та розвитку США щодо імплементації Програми підготовки у сфері розбудови можливостей з безпеки інформації, кібербезпеки та підвищення обізнаності.

Поважні гості високо оцінили кадровий та науковий потенціал Інституту у підготовці висококваліфікованих спеціалістів із кібербезпеки і кіберзахисту та відмітили провідну роль Університету у забезпечення потреб галузі фахівцями. Підводячи підсумки, Секретар РНБО України Олексій ДАНІЛОВ висловив переконання у необхідності збільшення обсягів підготовки відповідних фахівців Інституту та залучення їх до роботи, зокрема, Національного центру кібербезпеки.

Також, учасники зустрічі вшанували пам’ять усіх патріотів України, загиблих за територіальну цілісність нашої держави хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки на честь Героя України генерал-майора Максима ШАПОВАЛА, який загинув внаслідок терористичного акту.

Крім того, Голова Служби ознайомився з умовами розміщення курсантів та студентів Інституту у гуртожитку, медичним обслуговуванням особового складу Інституту та відвідав їдальню Центру студентського харчування Університету.