Програма “Організація та забезпечення технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-комунікаційних системах” розроблена для підвищення кваліфікації фахівців з технічного захисту інформації (далі – ТЗІ) та проводиться за довгостроковою програмою за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Зарахування на навчання здійснюється на підставі укладених договорів.
Загальна мета програми спрямована на удосконалення професійної компетентності фахівців з ТЗІ та забезпечення їхніх здатностей в контексті проведення обстеження об’єктів інформаційної діяльності (далі – ОІД), виявленні технічних каналів витоку інформації (далі – ТКВІ), розробці моделі загроз та технічного завдання щодо створення комплексних систем та комплексів ТЗІ.
Опанування програми передбачає підвищення рівня здатності:
виявляти ТКВІ на ОІД та в інформаційно-комунікаційних системах (далі – ІКС);
застосовувати методи та засоби ТЗІ на ОІД та в ІКС;
здійснювати документальне супроводження при створенні комплексних систем та комплексів ТЗІ;
здійснювати інструментальний контроль на ОІД та в ІКС;
здійснювати пошук закладних пристроїв на ОІД;
проводити атестацію комплексних систем та комплексів ТЗІ.
Загальний час 90 годин, з них 60 годин під керівництвом викладача, що відповідає вимогам Постанови КМУ від 06.02.2019 № 106 “Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад”, наказу НАДС 02.11.2022 № 107-22 “Про затвердження Вимог до змісту і структури програм підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад”.
Форми проведення навчальних занять: лекції та практичні (групові) вправи.
Форма контролю: підсумковий контроль – залік у формі тестування за підсумками опанування навчального матеріалу, визначеного професійною програмою.
Форма навчання – дистанційна (під час дії особливого періоду). Для проведення заняття використовується платформа – Google Meet, для розміщення навчального матеріалу – Google Classroom.
Вартість освітньої послуги на одного слухача становить 4300.00 грн. (без ПДВ, відповідно до п.197.1.2 ст. 197 ПКУ). Оплата за навчання здійснюється згідно з укладеним договором або актом здачі-приймання робіт (надання послуг).
По закінченні навчання, при позитивному результаті підсумкового контролю, слухачам видаються свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.
Структура програми
Сесія 1. | Модуль 1. Інформація як об’єкт захисту. Технічний захист інформації |
Модуль 2. Фізичні основи витоку інформації | |
Модуль 3. Класифікація та різновиди технічних каналів витоку інформації (ТКВІ) | |
Модуль 4. Порядок створення комплексів технічного захисту інформації на ОІД | |
Модуль 5. Заходи та засоби пошуку та контролю на ОІД | |
Модуль 6. Заходи з інструментального контролюю на ОІД | |
Модуль 7. Порядок створення комплексних систем захисту інформації в ІКС |
Детальну інформацію про початок занять, порядок зарахування на навчання можна отримати за телефонами: (044) 204-93-50, (097) 563-50-41