Інститут запрошує на науково-практичну конференцію

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції "Сучасні інформаційні технології та кібербезпека" (СІТК – 2018), що відбудеться 15-16 листопада 2018 року на базі Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (03056, м. Київ, вул. Верхньоключова, 4).

Мета конференції – аналіз і узагальнення нових наукових та практичних результатів у сферах інформаційної безпеки, кібербезпеки, телекомунікацій, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, а також сприяння активному обміну досвідом фахівців.

Запрошуються: наукові і науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та фахівці у сфері інформаційних технологій та кібербезпеки.

До відома учасників конференції:

1. Мови конференції: українська, англійська.

2. Для опублікування приймаються тези доповідей, що не містять відомостей з обмеженим доступом.

3. Доповіді приймаються до 15 жовтня 2018 року на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

4. Участь безкоштовна.

5. Оргкомітет проживанням та харчуванням не забезпечує.

6. Для проходження на територію Інституту при собі мати документ, що засвідчує особу.

Контактна особа:

Мавріна Олена Сергіївна