Урочисті заходи з нагоди Дня урядового зв’язку PDF

12 жовтня 2018 року в Інституті відбулося урочисте шикування особового складу з нагоди професійного свята – Дня урядового зв’язку.

Начальник Інституту полковник Олександр Пучков привітав особовий склад зі святом, подякував за особистий внесок у забезпечення розвитку сфери спеціального зв’язку та захисту інформації, бездоганне виконання службових обов’язків, сумлінну працю, високий професіоналізм та ініціативу у виконанні покладених на Службу завдань та побажав присутнім міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя та миру.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих за територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

З нагоди професійного свята, начальник Інституту вручив відомчі заохочувальні відзнаки військовослужбовцям і працівникам Інституту за підписом Голови Служби генерал-лейтенанта Леоніда Євдоченка;

за професіоналізм, активну участь у патріотичному вихованні молоді та з нагоди Дня захисника України кращі представники Інституту отримали заохочення від Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського;

також полковник Пучков О.О. нагородив військовослужбовців та працівників грамотами і подяками від начальника Інституту .

Варто зауважити, що напередодні знаменних для України дат – Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці, вже традиційно – курсантам-відмінникам за зразкове виконання військового обов’язку, старанність і розумну ініціативу присвоєно військове звання старший солдат.

На завершення заходу, покладанням квітів до меморіальної дошки, вшанували пам’ять випускника Військового інституту КПІ Героя України генерал-майора Максима Шаповала.

На урочистостях, що відбулися в КПІ ім. Ігоря Сікорського з нагоди відзначення Дня захисника України, військовослужбовці Інституту покладали квіти до пам’ятника Київським політехнікам, полеглим за Україну, віддавши шану мужності та героїзму захисників України.

Слава Україні! Героям Слава!

Пятница, 12 октября 2018