Урочистості до Дня працівників освіти PDF

5 жовтня 2018 року, напередодні Дня працівників освіти, відбулися урочисті збори особового складу Інституту.

Захід розпочався із привітання освітянам від Голови Держспецзв’язку генерал-лейтенанта Леоніда Євдоченка, в якому були висловлені слова вдячності нашим викладачам, підкреслено приклад натхненної і копіткої їх праці, ентузіазму і небайдужості, мудрості, любові і добра. Також було наголошено, що кожен з викладачів є причетним до формування нової  генерації фахівців-практиків і науковців, свідомих громадян, справжніх патріотів, гідних майбутніх офіцерів Держспецзвязку, які спроможні подолати виклики сучасності!

Науково-педагогічні працівники Інституту були нагороджені почесними грамотами та подяками від імені Голови Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка; грамотами від президента Асоціації випускників КПІ, народного депутата України Дмитра Андрієвського; грамотами та подяками від начальника Інституту.

На честь педагогів пролунали щирі вітання із професійним святом, слова подяки за сумлінне служіння обраній справі, невтомний науковий і творчий пошук, самовідданість і високий професіоналізм, життєву мудрість.

Не залишились осторонь і курсанти майбутні офіцери Держспецзв’язку,  які підготували святковий концерт, що і став підсумковим акордом урочистостей.

Пятница, 05 октября 2018