Главное

Яскрава перемога команди курсантів Інституту у національних змаганнях фахівців з програмування «UKRAINIAN DEFENCE HACKATHON 2018»! PDF

27 липня 2018 року завершився Національний оборонний хакатон із питань безпеки та оборони України.

Захід відбувся за стандартами і у форматі TIDE Hackathon на базі Інноваційного парку Unit City за підтримки Трастового фонду НАТО.

Змагання організував Генштаб Збройних сил України і Центр стратегічних комунікацій StratComUkraine за підтримки НАТО і Урядового офісу координації європейської і євроатлантичної інтеграціїї України.

У змаганнях брали участь команди від: Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Збройних сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України.

Курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» представляли команду від Держспецзв'язку.

Під час п'ятидених змагань учасники презентували свої напрацювання та технічні рішення у номінаціях:

- моделювання;

- програмування;

- комбіновані задачі.

Курсанти Інтитуту оперативно і якісно вирішували задачі з програмування пратичної реалізації територіально розподіленої системи збору та обміну даними відповідно до вимог забезпечення:

- надійної автентифікації та авторизації уповноваженого співробітника;

- надійної передачі даних (документів) від кожного уповноваженого співробітника до Центру координації;

- надійної передачі даних (документів) від одного уповноваженого співробітника до іншого.

За відведений регламентом змагань час, членами команди було розроблене та запропоноване програмно-апаратне рішення для безпечної і надійної реєстрації, автентифікації та авторизації користувачів системи, а також забезпечення захищеної передачі критичних даних між окремими інформаційними мережами через мережу Інтернет.

Компетентне журі у складі експертів від НАТО та ІТ-експертів провідних українських компаній підкреслили високий освітній та професійний рівень учасників.

Команда «Code Defenders» ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського у складній та напруженій боротьбі зайняла перше місце серед 16 команд, що змагалися у категорії «Програмування»!

Члени команди Інституту нагороджені відзнаками НАТО та запрошені до участі  у подібних заходах НАТО, що відбудуться у місті Берлін восени 2018 року.

Щиро вітаємо курсантів-переможців, наукових та науково-педагогічних працівників, які брали участь у підготовці команди, з яскравою перемогою!

Ми пишаємося вами!

Суббота, 28 июля 2018