24 березня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ" . Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Навчальний семінар-практикум з іноземної мови PDF

12 лютого 2018 року курсанти і студенти Інституту під керівництвом викладачів кафедри АМТС № 2 Жицької С.А. та Єфімової О.М. взяли активну участь у навчальному семінарі-практикумі, організованому представництвом Pearson в Україні та освітньо-методичним центром Dinternal Education.

Семінар проводив JJ Wilson, який є одним із співавторів підручника  Speakout, що активно використовується в освітньому процесі викладачами англійської мови та здобувачами вищої освіти.

Учасники заходу мали унікальну можливість спілкування у дружньому середовищі із носіями мови, участі у конкурсах тощо.

Щасливчики одержали в подарунок підручники видавництва Pearson, які є незамінними помічниками під час підготовки до тестування з англійської мови на отримання сертифікату СМР2 за стандартами НАТО STANAG 6001.

Вторник, 13 февраля 2018