Участь Інституту у виставці "БЕЗПЕКА 2017" PDF

17 жовтня розпочала свою роботу найбільша в Україні виставка присвячена демонстрації актуального стану та напрямів подальшого розвитку технологій і систем безпеки в Україні. Велика увага на виставці присвячена ІТ-технологіям, телекомунікаційним технологіям та інформаційній безпеці.

Традиційно участь у виставці приймає Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Наші представники нададуть Вам детальну інформацію щодо можливостей Інституту з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців за спеціальностями "Кібербезпека", "Комп'ютерні науки", "Телекомунікації та радіотехніка", а також щодо організації та проведення державної експертизи в сфері захисту інформації.

Вторник, 17 октября 2017