Главное

Урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові (Оновлено відео) PDF

02 вересня 2017 року о 10.00 на площі Знань КПІ ім. Ігоря Сікорського курсанти C6 курсу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” присягнули на вірність Українському народові. Сьогодні Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України прийняла до своїх лав 104 військовослужбовці.

Складання Військової присяги – завжди знаменна подія для кожного військовослужбовця. Прийнявши Військову присягу, курсанти взяли на себе обов’язок обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність.

Начальник Інституту полковник О.О. ПУЧКОВ привітав особовий склад 2-го курсу із прийняттям Військової присяги та побажав, щоб держава, Інститут та батьки завжди пишалися ними, а бездоганне і чесне виконання ними військового обов’язку складало славу України.

Перший заступник Голови Держспецзв’язку полковник О.М. ЧАУЗОВ поздоровив курсантів із головною подією у їхньому житті. З вітальними словами та настановами виступили ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З. ЗГУРОВСЬКИЙ, народний депутат України Д.Й. АНДРІЄВСЬКИЙ (випускник КПІ), заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації О.І. ГОРПИНЧЕНКО, екс-Голова компанії “NOKIA-Україна” О.А. ХАХЛЮК (випускник Інституту).

Після проведення урочистого ритуалу представник духовенства МИТРОФОРНИЙ ПРОТОІЄРЕЙ Настоятель Храму Святого Іоанна Хрестителя Української Православної Церкви – Київського патріархату ПАВЛО СТАРОДУБ благословив молоде поповнення.

Урочистим маршем  особового складу Інституту завершився ритуал зі складання Військової присяги.

Музичний супровід святкової події забезпечував оркестр 10 Територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку (керівник оркестру Р.М. ВАСИЛЮК), який підвів підсумок свята незабутнім плац-концертом.

Хай вам щастить, військовослужбовці, а мир і злагода завжди панують у нашій державі.

Суббота, 02 сентября 2017